potworny niewinnie

potworny dramat rozegrał się we wsi dominopol. dwaj synowie należący do upa zamierzali zabić matkę – polkę. mąż ukrainiec, ratując jej życie, zastrzelił jednego z synów. po jakimś czasie drugi syn zamordował ojca.

lepszym fortelem posługują się osy szmaragdowe. zamiast wprawiać swe ofiary w całkowite odrętwienie, w określone miejsce głowy swej ofiary precyzyjnie wstrzykują jad, który sprawia, że jest ona bezwolna, ale nie jest sparaliżowana. osa chwyta wtedy karalucha za czułek i prowadzi go jak psa na smyczy do miejsca, gdzie ma być spożyty.

sięgając po jogurt łyżką dopasowaną do niego kolorem, gwarantujemy sobie nasilenie odczuwanej słodyczy. kontrast szkodzi słodyczy, dlatego biały jogurt nie zgra się pod tym względem z czernią, a różowy z błękitem.

dobre i złe humory dosłownie zmieniają tryb działania kory wzrokowej i to, jak widzimy. w pozytywnym nastroju kora odbiera więcej danych, a negatywne emocje skutkują widzeniem tunelowym.

istnieje prawdopodobieństwo, że antymateria spada w górę.

pociąg prowadzi grupę wagonów do zakopanego i krynicy.

zadanie twórcy polega na tym, aby ustalać nowe prawa, a nie wedle praw tworzyć.

oprócz pijawek, dobrze działa przykładanie na żylaki liści kapusty.

w języku dyirbal istnieje rodzajnik balan, który oznacza niebezpieczne rzeczy: kobiety, ptaki i ogień.

według najnowszych doniesień naukowców muszki owocówki pocieszają się w podobny sposób, jak ludzie, topiąc smutki i frustracje w alkoholu. osobniki płci męskiej wystawione przez dłuższy czas na działanie podniecających bodźców wybierały pożywienie nasączone alkoholem dużo częściej niż samce much, którym umożliwiono kopulację.

człowiek ma tyle samo wolności co czapla, motyl i gówno w trawie. jeżeli został stworzony na obraz i podobieństwo, to lepiej się stwórcy nie przyglądać.

następnie ujmij członek swoją dłonią i zwilż główkę śliną. potem włóż go do ust tak daleko, jak jest ci wygodnie i poruszaj głową, wkładając i wyjmując członek na przemian. sekret polega na stałym chowaniu zębów.

wyrazy zapisywane z przewagą liter położonych po prawej stronie klawiatury są kojarzone z bardziej pozytywnymi emocjami niż słowa zapisywane głównie za pomocą liter z lewej strony klawiatury. odkrywcy nazwali to zjawisko efektem qwerty.

58. splatanie wątków, niekończenie żadnego, przeskakiwanie myśli. bo dobrze jest powiedzieć, co jest doskonałe dwa razy, a nawet trzykrotnie.

w przeciwieństwie do cząsteczek złożonych, cud składa się z bardzo drobnych atomów. każdy człowiek ma w głębi siebie potrzebę zachwytu i zdumienia. dokument odkrywa przeszłość i teraźniejszość, a także bada dzisiejszy wunderkammer, prowadząc nieuchronnie do pytania: jaka przyszłość czeka zdumienie?

nowe dowody potwierdzające istnienie hipotetycznej cząstki x17. zaobserwowaliśmy pary elektron-pozyton z zakazanego elektromagnetycznie przejścia m0 wyludniającego stan 21,01 mev 0 $ ^ – $ w $ ^ 4 $ he. szczyt zaobserwowano w ich korelacjach kątowych $ e ^ + e ^ – $ przy 115 $ ^ \ circ $ z istotnością 7,2 $ \ sigma $, i można go opisać zakładając utworzenie i następnie rozpad cząstki lekkiej o masie $ m_ \ mathrm {x} c ^ 2 $ = 16,84 $ \ pm0.16 (stat) \ pm 0,20 (syst) $ mev i $ \ gamma_ \ mathrm {x} $ = 3,9 $ \ razy 10 ^ {- 5} $ ev . według masy prawdopodobnie jest to ta sama cząstka x17, którą niedawno zasugerowaliśmy opisując anomalię w $ ^ 8 $ be.

podstawowym problemem polskiego mężczyzny jest to, że nie ma z kim porozmawiać o swoim pierwszym garniturze.

dla ludzi epoki średniowiecza sporym problemem był okres wielkiego postu, gdy przez czterdzieści dni nie jedzono mięsa i ściśle przestrzegano zakazu spożywania alkoholu. podczas śniadania wielkanocnego starano się sobie to powetować – nie inaczej postąpił książę legnicki bolesław iii rozrzutny, który zjadł trzynaście kurczaków, popił je ogromną ilością piwa i wina, a następnie wyzionął ducha.

jobs w swej dwulicowej podłości nie pozwalał własnym dzieciom używać ipada; gates dał swoim telefony, dopiero gdy pokończyły czternaście lat.

ludzie istnieli na długo przed narodzeniem się historii.

dlaczego fizyka kwantowa miałabym zachować monopol na sprzeczności i trudności?

pamiętacie 17-latkę, która na olimpiadzie w pekinie w biegu na 200 metrów dobiegła ostatnia, kilka sekund za resztą? morze śródziemne zabrało wszystkie jej marzenia.

natomiast słuchalność radia maryja wzrosła z 2,1 do 2,3 proc.

rzeczy wielkie wymagają, by o nich milczano lub w wielkim stylu mówiono: w wielkim stylu, to znaczy cynicznie i niewinnie.